Szukaj:

Popularne i polecane oferty:

Maja Wytwornice lodu MAJA seria RVH


Wytwornice lodu niemieckiej firmy MAJA serii RVH są urządzeniami do produkcji lodu w formie "suchej"  łuski o temepraturze -7°C. Urządzenia o wydajnościach: 250 - 12000 kg/24h do zastosowań przemysłowych  do wpięcia do istniejącej instalacji chłodniczej w obiekcie.

Produkt dostępny
 

Maja Wytwornice lodu kompaktowe ze zintegrowanym agregatem typ SAH


Wytwornice lodu kompaktowe ze zintegrowanym agregatem chłodniczym oraz pojemnikiem na lód MAJA seria SAH. Uniwersalne urządzenie kompaktowe o wydajnościach: 85 - 170 kg / 24 h przeznaczone do sklepów, hurtowni oraz małych zakładów rybnych.

 

 

Produkt dostępny
 

Maja Wytwornice lodu z osobnym agregatem MAJA seria RVH (...) L


Wytwornice lodu z osobnym agregatem chłodniczym niemieckiej firmy MAJA serii RVH (...) L (chłodzenie powietrzem) są urządzeniami do produkcji lodu w formie"suchej"  łuski o temepraturze -7°C. Urządzenia do zastosowań przemysłowych o wydajnościach: 250 - 12000 kg/24h.

Produkt dostępny
 

Maja Wytwornice lodu MAJA seria RVE (...) S (na statki)


Wytwornice lodu niemieckiej firmy MAJA serii RVE (...) S są urządzeniami dedykowanymi do pracy na statkach do produkcji lodu z wody słodkiej lub słonej. Urządzenia o wydajnościach: 750 - 2900 kg/24h, bez agregatu, do wpięcia do istniejącej na statku instalacji chłodniczej.

Produkt dostępny
 

Alco Mroźniczy tunel spiralny firmy ALCO – seria ASK


Mroźnicze tunele spiralne firmy ALCO służą do schładzania lub mrożenia produktów spożywczych. Szerokość transporterów dobiera się tak, aby można je było łączyć z innymi urządzeniami produkującymi towary typu Convenience Food. Urządzenia są zawsze indywidualnie dobierane do potrzeb klienta – do oczekiwanej wydajności oraz do warunków umożliwiających zabudowę tunelu w hali produkcyjnej (tunel może być również zabudowany na wolnym powietrzu).Produkt dostępny
 © 2014 DESPOL Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.