Szukaj:

Popularne i polecane oferty:

Maja Wytwornice MAJA seria RVH (...) CO2


Wytwornice lodu niemieckiej firmy MAJA serii RVH (...) CO2 na czynnik chłodniczy dwutlenek węgla  do wpięcia do istniejącej instalacji chłodniczej w obiekcie. Urządzenia o wydajnościach: 400 - 3000 kg/24h do profesjonalnych zastosowań przemysłowych.

Produkt dostępny
 

Maja Wytwornice lodu kompaktowe ze zintegrowanym agregatem typ SAH


Wytwornice lodu kompaktowe ze zintegrowanym agregatem chłodniczym oraz pojemnikiem na lód MAJA seria SAH. Uniwersalne urządzenie kompaktowe o wydajnościach: 85 - 170 kg / 24 h przeznaczone do sklepów, hurtowni oraz małych zakładów rybnych.

 

 

Produkt dostępny
 

Maja Wytwornice lodu ze zintegrowanym agregatem MAJA seria SAH


Wytwornice lodu ze zintergorowanym agregatem chłodniczym MAJA seria SAH. Urządzenie  o zakresie wydajności: 250 - 3000 kg / 24h przeznaczone do sklepów, hurtowni oraz zakładów mięsnych i rybnych.

 

 

Produkt dostępny
 

Maja Wytwornice lodu MAJA seria RVH (...) NH3


Wytwornice lodu niemieckiej firmy MAJA serii RVH (...) NH3 na czynnik chłodniczy AMONIAK do wpięcia do instalacji chłodniczej w obiekcie. Urządzenia do zastosowań przemysłowych o wydajnościach: 6000 - 12000 kg/24h.

Produkt dostępny
 

Maja Wytwornice lodu MAJA seria RVH


Wytwornice lodu niemieckiej firmy MAJA serii RVH są urządzeniami do produkcji lodu w formie "suchej"  łuski o temepraturze -7°C. Urządzenia o wydajnościach: 250 - 12000 kg/24h do zastosowań przemysłowych  do wpięcia do istniejącej instalacji chłodniczej w obiekcie.

Produkt dostępny
 © 2014 DESPOL Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.