O nas

 

Firma DESPOL powstała w roku 1990 w Warszawie !  Od roku 2008 należymy do niemieckiej grupy ENDERS. W tym roku obchodzimy Jubileusz 30 LAT istnienia ! Nasza wieloletnia aktywność w branży mięsnej i zebrane przez te lata doświadczenia pozwalają nam mianować się profesjonalnym partnerem handlowym. Dzisiejszy klient jest bardzo zapracowany i wymagający - od dostawcy oczekuje więc profesjonalizmu i niezawodności. Nasza wysoka specjallizacja jest dla niego gwarancją sukcesów w biznesie.

Dlatego wyspecjalizowaliśmy się w kilku dziedzinach, ale tak, aby nie tylko posiadać w nich wiedzę pozwalającą rozwiązywać kompleksowo problemy naszego klienta, ale również - dzięki współpracy z najlepszymi producentami - móc wprowadzać na rynek nowatorskie rozwiazania i przyczyniać się do tego, aby ci producenci którzy z naszych inspiracji skrzystają byli byli ze swymi innowacyjnymi produktami na rynku pierwsi.

Nasze specjalizacje to:logo despol

Technologie pakowania: w gazie ochronnym (MAP modyfikowanej atmosferze), w próżni oraz owijanie produktu na tacce w folię PVC. Pełna oferta folii i materiałów opakowaniowych, jakie są stosowane w tych technikach. Reprezentujemy tu wiodących światowych producentów: firmy GRUPPO FABBRI (WALDYSSA i ELIXA) , marki HENKOVAC, HENKELMAN czy ITALIAN PACK.

Technologie cięcia, krojenia i plastrowania, w tym również stało-wagowego, i w najtrudniejszych zastosowaniach (krojenie indyka, krojenie mięsa z kością.) Reprezentujemy tu firmy MAJA, TREIF, KOLBE

Technologie produkcji mięsa mielonego: od stołowych "wilczków" po całkowicie autmatyczne linie mielenia, dozowania do tacek, doprowadzanie do maszyny pakującej, ważenia przejazdowego i etykietowania.  Reprezentujemy tu niemieckiego producenta - KOLBE FOODTEC 

Technologie produkcji dań gotowych i convenience food: kompletny program przygotowania farszu, formowania, panierowania, obróbki cieplnej kilkoma metodami. Reprezentujemy tu firmy takie jak ALCO.

Wiedząc, że oczekuje się od nas kompleksowego doradztwa i rozwiązywania konkretnych problemów dotyczących technologii pakowania i produkcji - współpracujemy z najlepszymi firmami w danej dziedzienie. W zakresie przypraw prostych i złożonych, marynat i dodatków funkcjonalnych wytworzonych w oparciu o najnowocześniejsze technologie reprezentujemy firmę LAY - wiodącego producenta przypraw w Europie.

Dzięki współpracy z nami nasz odbiorca ma dostęp do najnowocześniejszych trendów w technologiach będących naszą specjalizacją ( a wiadomo ile zmienia się w technikach pakowania i materiałach opakowaniowych czy technologiach  "przyprawiania" żywności) oraz gwarancję, że poszczególne fragmenty procesu technologicznego będą prowadzone przez dedykowanych dla danego fragmentu procesu specjalistów (od maszyn, od materiałów opakowaniowych, od technologii wytwarzania, od spraw techniczno-serwisowych, etc).

Opisują nas takie cechy jak: innowacyjność dostarczanych technologii, kompleksowość asortymentu zaopatrzeniowego oraz szybko reagujący profesjonalny serwis na terenie calej Polski.

Pierwszą zawdzięczamy w dużej mierze sprawdzonym partnerom zagranicznym, inspirujących i wspierających nas w rozwiązywaniu problemów technologicznych naszych klientów, drugą naszemu niemieckiemu właścicielowi - firmie ENDERS GmbH, z jej ogromnym zapleczem asortymentowym (ok 70.000 artykułów w stałej sprzedaży) oraz ponad 180-letnią tradycją w kompleksowym zaopatrywaniu zakładów branży mięsnej i gastronomicznej, a trzecią - naszym klientom, którzy wymagając szybkich czasów reakcji i skutecznych napraw dali nam szkołę, dzięki ktorej stawliśmy się sprawniejsi i lepiej zorganizowani.

Do naszych klientów należą wiodące zakłady mięsne, drobiarskie, rybne, wiele zakładów mleczarskich, zakładów przetwórstwa warzym oraz niemal wszystkie sieci handlowe. Z niektórymi z nich, jak SELGROS (Transgourmet), AUCHAN, CARREFOUR, Makro Cash & Carry czy Intermarche współpracujemy od pierwszego ich marketu uruchomionego w Polsce.

© 2014 DESPOL Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.