Używane

Maszyny i urządzenia używane

    W naszych kontaktach z producentami żywności często spotykamy się z propozycją odkupienia od nich maszyn używanych lub zamiany na nowe modele. Obie strony są wtedy zadowolone: użytkownik może korzystniej sfinansować nowe inwestycje, my zaś możemy innym odbiorcom zaoferować  tańsze - bo używane - urządzenia.
    Jeśli więc macie Państwo maszyny pakujące, przetwórcze używane w przemyśle mięsnym lub mleczarskim, ewentualnie maszyny do produkcji dań gotowych (convenience food) lub urządzenia gastronomiczne, które chcielibyście odsprzedać lub wymienić na inne, uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego, abyśmy mogli skontaktować się z Wami i ustalić szczegóły ewentualnego odkupu lub pośrednictwa przy odsprzedaży.
    Nie pobieramy oczywiście żadnych opłat ani za umieszczenie maszyn w banku maszyn używanych na naszej stronie, ani za skontaktowanie Państwa z potencjalnymi nabywcami.
    Natomiast w wypadku zakupu maszyn używanych od nas bezpośrednio możliwe są atrakcyjne warunki płatności - raty lub dzierżawa.

Grill RT44E

Fabrycznie nowy, wyprodukowany w 2004 roku, grill na podczerwień, z wieloma funkcjami, po bardzo korzystnej cenie. Idealny dla sklepów, cateringu, punktów fast foodu i stacji benzynowych

 

czytaj więcej »© 2014 DESPOL Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.