Firma ENDERS GmbH obchodziła rocznicę 175 lat istnienia!

Arena „RITTAL” w Wetzlar gościła wszystkich pracowników firmy – udział wzięło ponad 800 osób z całych Niemiec oraz przedstawiciele wszystkich spółek zagranicznych w Rosji, na Ukrainie oraz w Czechach. Polskę reprezentowała 20-osobowa grupa pracowników DESPOL-u.

Gospodarzami wieczoru byli właściciele firmy: Pan Ludwig Enders oraz Pan Karl-Ludwig Enders oraz synowie Frederic i Tobias.

Uczestnicy gali obejrzeli film o historii powstania i rozwoju firmy ENDERS. Wszyscy mieli szansę przenieść się w lata czterdzieste XIX wieku i obserwować, jak przedsiębiorstwo przeobrażało się i rosło w siłę aż po dzień dzisiejszy.

Na stołach królowały wyszukane specjały kulinarne (m.in. okoń w liściach botwinki, różowa pieczeń z cielęciny w sosie grzybowym, pasztet z gęsich wątróbek z borówkami czy potrawka z dziczyzny St. Hubertus). Wspaniałą atmosferę gwarantował zespół muzyczny a na scenie zaprezentowała się grupa taneczna z własnym programem artystycznym. Nie zabrakło również tańców na parkiecie. Zabawa zakończyła się o godzinie 3.00 w nocy. Goście zostali rozwiezieni do domów i hoteli.

Miłym akceptem pożegnalnym był pamiątkowy album dla wszystkich uczestników gali jubileuszowej - książka o historii rodziny Enders.
© 2014 DESPOL Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.