Szukaj:

Popularne i polecane oferty:

Alco Mroźniczy tunel spiralny firmy ALCO – seria ASK


Mroźnicze tunele spiralne firmy ALCO służą do schładzania lub mrożenia produktów spożywczych. Szerokość transporterów dobiera się tak, aby można je było łączyć z innymi urządzeniami produkującymi towary typu Convenience Food. Urządzenia są zawsze indywidualnie dobierane do potrzeb klienta – do oczekiwanej wydajności oraz do warunków umożliwiających zabudowę tunelu w hali produkcyjnej (tunel może być również zabudowany na wolnym powietrzu).Produkt dostępny
 

(PL) Młynek do lodu


Należy do podstawowych akcesoriów barmańskich, który bez problemu rozkruszy kostki lodu do drinków.
Pojemnik i szuflada z tworzywa sztucznego
Obudowa młynka ze stali nierdzewnej
Wymiary: 16 x 13,5 x 27 cm
Cena: 166,05 zł
 

Maja Wytwornice lodu MAJA seria RVH


Wytwornice lodu niemieckiej firmy MAJA serii RVH są urządzeniami do produkcji lodu w formie "suchej"  łuski o temepraturze -7°C. Urządzenia o wydajnościach: 250 - 12000 kg/24h do zastosowań przemysłowych  do wpięcia do istniejącej instalacji chłodniczej w obiekcie.

Produkt dostępny
 

Maja Wytwornice lodu MAJA seria RVE (...) S (na statki)


Wytwornice lodu niemieckiej firmy MAJA serii RVE (...) S są urządzeniami dedykowanymi do pracy na statkach do produkcji lodu z wody słodkiej lub słonej. Urządzenia o wydajnościach: 750 - 2900 kg/24h, bez agregatu, do wpięcia do istniejącej na statku instalacji chłodniczej.

Produkt dostępny
 

Maja Wytwornice lodu ze zintegrowanym agregatem MAJA seria SAH


Wytwornice lodu ze zintergorowanym agregatem chłodniczym MAJA seria SAH. Urządzenie  o zakresie wydajności: 250 - 3000 kg / 24h przeznaczone do sklepów, hurtowni oraz zakładów mięsnych i rybnych.

 

 

Produkt dostępny
 © 2014 DESPOL Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.