Maszyny przetwórcze » Krajalnice MAJA, TREIF

Szukaj:

Znaleziono 4 produkty

Krajalnica do cięcia w paski MAJA

Producent: Maja

Krajalnica do cięcia w paski niemieckiej firmy MAJA mięsa wieprzowego, wołowego oraz drobiowego bez kości.
 

 

Produkt dostępny na zamówienie indywidualne
 

Krajalnica stałowagowa FP100

Producent: Maja
Krajalnica FP100 firmy MAJA przeznaczona jest do zakładów przemysłu mięsnego, szczególnie dla producentów półproduktów mięsnych i dostawców do zakładów cateringowych. Maszyna kroi z dokładnością ±2 g sznycle i kostki z mięsa wieprzowego, wołowego i indyka, bez kości. Dzięki regulowanej głębokości komory możliwa jest regulacja wagi porcji bez wymiany formy. Maszyna odznacza się dużą wydajnością i czystością cięcia.
Produkt dostępny na zamówienie indywidualne
 

Krajalnica Divider 600

Producent: Treif
Krajalnica Divider 600 stosowana jest do plastrowania wszelkich wędlin i serów twardych. Max. wymiary krojonego produktu: dł do 800mm i średnica do 160mm. System "układania w trakcie krojenia" gwarantujący idealnie linearne ułożenie. Łatwość wymiany noża i oprzyrządowania, co pozwala szybko i bezpiecznie zmieniać produkty do plasterkownia. Otwarta konstrukcja pozwalająca na łatwe mycie bieżącą wodą. Możliwość zestawienia z check-weigherem (wagą kontrolną) i transporterem sortującym, dzięki czemu plastrowanie odbywać się może stało-wagowo.
Produkt dostępny na zamówienie indywidualne
 

Krajalnica stałowagowa TREIF model Falcon

Producent: Treif

Krajalnica stałowagowa Falcon do precyzyjnego i powtarzalnego porcjowania mięsa z kością i bez kości, zarówno świeżego, gotowanego jak i wędzonego. Dokładność porcji od 0,5% - 5%.

Produkt dostępny na zamówienie indywidualne
 

Znaleziono 4 produkty© 2014 DESPOL Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.